Зони Частно банкиране София

  • Център Частно Банкиране Света Неделя

    Площад „ Света Неделя” № 19

    Тел. 02/ 8010 647; 603; 601

    Email – Stoyan.Vasilchin@dskbank.bg

  • Център Частно Банкиране Московска

    Ул. „ Московска” № 19

    Тел. 02/ 8010 655; 653; 02/ 9391 581  

    Email - Doroteya.Slavova@dskbank.bg

  • Център Частно Банкиране Оборище

    Ул."Оборище" № 47

    Тел. 02/8010 718; 709; 721  

    Email - Iliyan.Mihaylov@dskbank.bg

Зони Частно банкиране в страната

  • Център Частно Банкиране Бургас

    ж.к. „Лазур” блок № 152

    Тел. 056/ 851 885; 886; 881

    Email – Genoveva.Mihaylova@dskbank.bg

  • Център Частно Банкиране Варна

    Бул."Съборни" № 42

    Тел. 052/ 672 209; 205; 200

    Еmail - Dimitar.Penalov@dskbank.bg

  • Център Частно Банкиране Пловдив

    Ул. „Антим І” №3

    Тел. 032/ 612 107; 608 542; 608 549

    Еmail - Maria.Katsarova@dskbank.bg 

Полезно

ДСК Директ

Интернет банкиране

Запази час

За консултация

Клонова мрежа и банкомати