Зони Частно банкиране София

  • Център Частно Банкиране Света Неделя

    Площад „ Света Неделя” № 19

    Тел. 02/ 8010 647; 603; 601

    Email – Stoyan.Vasilchin@dskbank.bg; 3026@dskbank.bg

  • Център Частно Банкиране Московска

    Ул. „ Московска” № 19

    Тел. 02/ 8010 655; 653; 02/ 9391 581

    Email - Doroteya.Slavova@dskbank.bg; DL3025PrivateBankingSofiaEastUsers@dsk.grp

  • Център Частно Банкиране Оборище

    Ул."Оборище" № 47

    Тел. 02/8010 718; 709; 721 Email – Daniel.Dechev@dskbank.bg; 3027@dskbank.bg
  • Зона Частно банкиране - Бизнес Парк София

    жк „Младост 4”, Бизнес Парк София, Сграда № 8

    Тел. 02/ 8010 680; 712; 687

    Email - D.Stoilov@dskbank.bg, Petya.Slavcheva@dskbank.bg Liliya.Tonovska@dskbank.bg

  • Зона Частно Банкиране Дианабад

    Ул."Лъчезар Станчев" № 5

    Тел. 02/80 10 826

    Email - 3035@dskbank.bg

Зони Частно банкиране в страната

  • Център Частно Банкиране Бургас

    ж.к. „Лазур” блок № 152

    Тел. 056/ 851 894; 892; 881

    Email – Dimitar.Bogoev@dskbank.bg; 3031@dskbank.bg

  • Център Частно Банкиране Варна

    Бул."Съборни" № 42

    Тел. 052/ 672 209; 205; 200

    Еmail - Dimitar.Penalov@dskbank.bg; 3029@dskbank.bg

  • Център Частно Банкиране Пловдив

    Ул. „Антим І” №3

    Тел. 032/ 612 107; 608 542; 608 549

    Еmail - Virgin.Katsarov@dskbank.bg; 3017@dskbank.bg

  • Център Частно Банкиране Пловдив

    Ул. „Антим І” №3

    Тел. 032/ 612 107; 608 542; 608 549

    Еmail - Virgin.Katsarov@dskbank.bg; 3017@dskbank.bg

  • Зона Частно банкиране – Благоевград

    Ул. "Тодор Александров" № 3

    Тел. 073/ 829 787; 789

    Еmail - Mihaela.Angelova@dskbank.bg; Ekaterina.Markova@dskbank.bg

  • Зона Частно банкиране – Стара Загора

    Бул. "Митрополит Методий Кусев" № 8

    Тел. 042/ 682 141; 116; 112; 127

    Еmail - Miroslav.Petkov2@dskbank.bg; Petya.Aleksandrova@dskbank.bg; Mariya.Stratieva@dskbank.bg;

    Konstantina.Yovcheva@dskbank.bg

     

  • Зона Частно банкиране – Плевен

    Ул. "Васил Левски" № 152

    Тел: 064/ 899 848; 812

    Еmail - Doroteya.Zhelyazkova@dskbank.bg; Genadi.Radulovski@dskbank.bg

  • Зона Частно банкиране – Велико Търново

    Ул. "Цар Освободител" № 3

    Тел. 082/ 664 121; 120

    Еmail - Radoslav.Minev@dskbank.bg; Stanislava.Uzunova@dskbank.bg

  • Зона Частно банкиране - Русе

    Площад „Свобода” № 5

    Тел: 064/ 884 130; 182

    Еmail - Svetlana.Markova@dskbank.bg; Desislava.Dimitrova@dskbank.bg

  • Зона Частно банкиране - Козлодуй

    Ул. "Св. Св. Кирил и Методий" № 1

    Тел. 0973/ 80 320

    Еmail - Petya.Goranova@dskbank.bg; Katya.Opritsova@dskbank.bg; Lidiya.Ivanova@dskbank.bg

  • Зона Частно банкиране - Хасково

    Ул. "Отец Паисий" № 32

    Тел. 038/607 413

    Еmail - Marusya.Sotirova@dskbank.bg

Полезно

ДСК Директ

Интернет банкиране

Запази час

За консултация

Клонова мрежа и банкомати

Условия на “Бисквитки”

Страницата на Банка ДСК използва бисквитки (cookies) за подобряване на своята ефективност.

Продължавайки използването на сайта, Вие се съгласявате с "Политика за използване на бисквитки (cookies)" на интернет страницата на Банка ДСК - dskbank.bg.

Приемам