Новини

Банка ДСК беше обявена за най-добра банка в България в годишните „Награди за отлични постижения 2016" на британското списание Euromoney

Ръководената от Виолина Маринова Банка ДСК беше обявена за най-добра банка в България в годишните „Награди за отлични постижения 2016" на британското списание Euromoney. Институцията спечели отличието и през 2013 г. и 2014 г, а през 2015 г. признанието получи Уникредит Булбанк. Наградите на Euromoney отличават най-добрите банки в близо сто страни, като обхващат над 20 различни продуктови категории. При избора на победителите тази година във фокуса на журито е била способността на банките да растат и да се адаптират към променящите се пазарни условия и клиент-ски потребности и нагласи.

Още новини


1 year dsk mobile
Близо 70% от новите клиенти на Банка ДСК започват отношенията си с банката изцяло дигитално
Прочети повече
Известие за предстоящи промени в Общите условия на „Банка ДСК“ АД към договори за кредити и договори за издаване на банкови гаранции на клиенти от сегмент „Малък бизнес“ - в сила от 27.07.2026 г.
Прочети повече
Известие за планирано обновяване на системите
Прочети повече
Повишен рейтинг на OTP Bank
OTP Bank ще придобие Luminor – третата по големина банка в Балтийския регион
Прочети повече
Нова функционалност за търсене с AI улеснява потребителите на сайта на Банка ДСК
Прочети повече