Виж новини

Банка ДСК предлага нови условия по срочни влогове в левове и евро

От  08.12.2008 г. до 28.02.2009 г. Банка ДСК провежда промоционална кампания по          новооткрити тримесечни срочни влогове в български левове и евро на физически лица. 
Минималната сума за  откриване е 250 лева или евро.
Промоционалната лихвена надбавка е в размер на 3,75% в лева и 3% за евро над утвърдените лихвени нива.

Промоционалната лихвена надбавка се предоставя за срок от 3 месеца от датата на  откриване на влога. Промоционалната лихвена надбавка се предоставя за срока на влога, след което ще се прилагат действащите към момента стандартни лихвени проценти по тримесечни влогове.

Срочните влогове могат да се откриват чрез внасяне на суми в наличност, чрез прехвърляне на суми от спестовни влогове или разплащателни сметки, открити в Банка ДСК. 
           
За допълнителна информация,
Банка ДСК е на Ваше разположение 24 часа в денонощието,
7 дни в седмицата, на телефон: 0700 10 375 (на цената на един градски разговор) или call_center@dskbank.bg

Още новини


Известие за замяна на СДИ в лева като референтен лихвен процент по кредити в лева за бизнес клиенти
Прочети повече
OTP Group Results 2025
Резултати на OTP Group за 2025 година
Прочети повече
Известие за достъп до летищните салони за картодържатели с Visa Platinum и Visa Infinite
Прочети повече
Известие за прекратяване предлагането на пакетна програма „ДСК Нотариус“, „Основна стандартна разплащателна сметка на адвокат/адвокатско дружество“ и „Разплащателни сметки на ЧСИ за такси, разноски и др. дейности по чл.18 от ЗЧСИ“
Прочети повече
Известие за замяна на СДИ в лева като референтен лихвен процент по съществуващи кредити, сключени с Експресбанк
Прочети повече