Виж новини

Президентът Георги Първанов връчи наградите “Банка на годината” на ДСК и на ОББ

Президентът Георги Първанов връчи наградите “Банка на годината” на ДСК и на ОББ. За първи път в осемгодишната история на раздаване на наградите призът се поделя между две финансови институции, защото при гласуването са събрали равен брой точки. Вестник “Пари” раздаде призове в още няколко категории. За пазарен дял беше отличена банка ДСК, за динамика и развитие “Алианц”, за ефективност “Булбанк”. За банка на клиента е определена “Пощенска банка”. Класацията в тази категория се прави на базата на Интернет гласуване от фирмите, членове на работодателските организации и читатели на вестник “Пари”. Комисията за определяна на “Банка на годината” се ръководи от председателя на Сметната палата Валери Димитров, а в нея участват заместник-председателят на парламента Камелия Касабова и министърът на финансите Пламен Орешарски.

Още новини


Известие за обмяната на левове в евро след 30.06.2026 г.
Прочети повече
Известие за предстоящи промени в Тарифата за такси и комисиони на Банка ДСК за физически и юридически лица в сила от 01.07.2026 г.
Прочети повече
award
Платформа на Банка ДСК с отличие за финансова грамотност сред младите
Прочети повече
Банка ДСК и Аджибадем Сити Клиник стартират кампания за безплатни мамологични прегледи
Прочети повече
Момче с телефон
Празнуваме 1 година DSK Mobile със 111 подаръка
Прочети повече