Виж новини

Унгарската група OTP възнамерява да расте на балканските пазари

Унгарската група OTP, която е собственик на българската "Банка ДСК", възнамерява да расте на балканските пазари, придобивайки активи на гръцки банки. Това става ясно от изказване на вицепрезидента на групата Лаело Бенчик, записано по време на пресконференция от унгарския финансов портал Portfolio.hu. Банковата група има интерес да придобие активи на гръцки банки в България, в Румъния и в Сърбия, но не и в самата Гърция.

 

Още новини


Известие за обмяната на левове в евро след 30.06.2026 г.
Прочети повече
Известие за предстоящи промени в Тарифата за такси и комисиони на Банка ДСК за физически и юридически лица в сила от 01.07.2026 г.
Прочети повече
award
Платформа на Банка ДСК с отличие за финансова грамотност сред младите
Прочети повече
Банка ДСК и Аджибадем Сити Клиник стартират кампания за безплатни мамологични прегледи
Прочети повече
Момче с телефон
Празнуваме 1 година DSK Mobile със 111 подаръка
Прочети повече