Четирима топ мениджъри в български банки си поделиха наградите “Банкер на годината” в двайсетото издание на конкурса на финансовия седмичник “Банкер”. Главният изпълнителен директор на Пощенска банка Петя Димитрова взе специалната награда “Банкер на годината”. Призът за млад и перспективен мениджър отиде при Васил Христов - изпълнителен директор на Първа инвестиционна банка (ПИБ). Призът за ефективен мениджмънт получи Виолина Маринова - главен изпълнителен директор на Банка ДСК. Наградата за постигната пазарна устойчивост и спечелено доверие на клиентите взе главният изпълнителен директор на Райфайзенбанк.
Четирима станаха банкер на годината
Още новини
Известие за обмяната на левове в евро след 30.06.2026 г.
Прочети повече
Известие за предстоящи промени в Тарифата за такси и комисиони на Банка ДСК за физически и юридически лица в сила от 01.07.2026 г.
Прочети повече
Платформа на Банка ДСК с отличие за финансова грамотност сред младите
Прочети повече
Банка ДСК и Аджибадем Сити Клиник стартират кампания за безплатни мамологични прегледи
Прочети повече
Празнуваме 1 година DSK Mobile със 111 подаръка
Прочети повече