Новини

Известие за достъп до летищните салони за картодържатели с Visa Platinum и Visa Infinite

Уважаеми клиенти,

В резултат на партньорството ни с Visa, вече всички картодържатели на Банка ДСК, които притежават карта Visa Platinum и Visa Infinite, получават достъп до над 1 700 летищни VIP салони в целия свят на преференциална цена с програмата LoungeKey. Освен това, могат да се възползват от напълно безплатен достъп до следните салони:

- Vitosha Aspire

- Vienna Lounge Terminal 1

- SKY Lounge Terminal 3 (Vienna)

- Plaza Premium Lounge Dubai Intl, Terminal 3

- IGA Lounge Istanbul, International Terminal

- Al Maha Lounge (South Node), Doha Hamad International

- Pearl Lounge Abu Dhabi Intl, Terminal A

- LuxxLounge Frankfurt Main, Terminal 1

Сега достъпът се осигурява от програмата LoungeKey на Visa и за да се използва услугата, е необходимо единствено клиентът да представи своята карта Visa Platinum или Visa Infinite. Допълнително, клиентите могат да изтеглят и да се регистрират в приложението LoungeKey, където могат да следят за актуална информация за летищните салони и допълните отстъпки, които им носят картите Visa Platinum/Visa Infinite.

В тази връзка, считано от 01.04.2026 г., картите Priority Pass, които са издадени към Visa Platinum/Visa Infinite, ще бъдат деактивирани и няма да могат да се ползват за достъп до VIP зоните.

С уважение,

Екипът на Банка ДСК

Още новини


Клиентите на DSK Direct вече могат да получават известия и чрез Viber
Прочети повече
Временно затваряне на офис на Банка ДСК
Временно затваряне на офис „Чаталджа“ поради ремонт
Прочети повече
Банка ДСК подкрепя кампанията на SOS Детски селища „Отново на училище“
Прочети повече
Обнове офис на Банка ДСК
Заповядайте отново в обновения офис „Иван Вазов“
Прочети повече
Известие до акционерите притежаващи дялове на SISF European Value (LU0161305163), SISF Asian Dividend Maximiser EUR (LU0955662357), SISF Asian Dividend Maximiser USD (LU0955623706) и SISF EURO Government Bond (LU0106235962)
Прочети повече