Виж новини

Банка OTP с 37 млрд. форинта печалба

  
Унгарската банка OTP, която е собственик на българската Банка ДСК, отчете през 37,2 млрд. унгарски форинта печалба след данъци за първото тримесечие на 2011 г. От трезора обясниха, че голям принос към общата печалба имат чуждестранните дъщерни дружества на групата. Те са постигнали печалба от 11,2 млрд. форинта главно поради доброто представяне на дружествата в Русия и особено на България - на Банка ДСК, се казва още в съобщението.

 

Още новини


award
Платформа на Банка ДСК с отличие за финансова грамотност сред младите
Прочети повече
Банка ДСК и Аджибадем Сити Клиник стартират кампания за безплатни мамологични прегледи
Прочети повече
Момче с телефон
Празнуваме 1 година DSK Mobile със 111 подаръка
Прочети повече
Известие за планирано обновяване на системите
Прочети повече
Информация за клиенти на Банка ДСК във връзка с нарушение на сигурността на лични данни
Прочети повече