Виж новини

Нови адреси и салони има Банка ДСК в Пловдив и Перник

На нов адрес и в помещение, преустроено по новата корпоративна визия на Банка ДСК, се премести офис „Васил Левски” към Регионален център Пловдив, съобщиха от банката. Офисът се намира на ул. „Васил Левски” № 99 в Пловдив и ще посреща своите клиенти от понеделник до петък от 8.00 до 17.00 ч. Телефонът за клиенти там е там е: 032/ 95 30 85.
Поради преустройство по новата корпоративна визия във временен офис се премести клон Изток към Регионалния център Благоевград на Банка ДСК. Сега той се намира на ул. „Клемент Готвалд”
№ 10 в кв. Изток в Перник. За клиенти той ще работи от понеделник до петък от 8.00 до 17.00 ч.
Телефоните за връзка там са: 076/ 67 05 54 или 67 05 47.

Още новини


Известие за предстоящи промени в Тарифата за лихвите, таксите и комисионите, които „Банка ДСК“ АД прилага за извършвани услуги на бизнес клиенти
Прочети повече
Банка ДСК и Animal Rescue Sofia стартират кампания „Точно за теб“ за осиновяването на домашни любимци
Прочети повече
Известие за замяна на РЛП в лева като референтен лихвен процент по съществуващи кредити, сключени с „Банка ДСК“ АД
Прочети повече
Уведомление от Банка ДСК
Известие за планирано временно прекъсване на част от услугите
Прочети повече
Развитие на финансовите пазари
Развитие на финансовите пазари (към 20.03.2026 г.)
Прочети повече