Виж новини

Уведомление за промяна в Общи условия на „Банка ДСК“ АД за предоставяне на платежни услуги

Уважаеми клиенти,


Уведомяваме Ви за изменения и допълнения в Общите условия на „Банка ДСК“ АД за предоставяне на платежни услуги на физически лица, както следва:

1.Считано от 09.10.2023 год. се променя начинът на предоставяне на Информационния бюлетин, съдържащ информация относно защитата на влоговете на вложителите, съгласно Закона за гарантиране на влоговете в банките. Банка ДСК ще информира титулярите на открити сметки за условията за гарантиране на средствата им, като поддържа Информационен бюлетин на интернет страницата си (dskbank.bg). Информационният бюлетин може да бъде предоставен и на хартиен носител при поискване в офис на банката (т.21).

Моля, считайте настоящото за предварително уведомление в съответствие с чл.62, ал.1 от Закона за платежните услуги и платежните системи. В случай че не сте съгласни с извършените промени по т.1, имате право да прекратите сключения договор преди датата на влизането им в сила, без да дължите обезщетение или неустойка за това. Банката счита, че клиентът е приел промените, ако не я e уведомил за обратното преди 09.10.2023 г.

С пълните текстове на Общите условия, в сила от 09.10.2023 год., може да се запознаете ТУК.


2. Считано от 09.08.2023 год. Банка ДСК възобновява предлагането на Виртуален срочен депозит към стандартна разплащателна сметка със срок 3, 6 или 12 месеца, достъпен чрез Интернет банкирането ДСК Директ (нова т.97).   

С пълните текстове на Общите условия, в сила от 09.08.2023 год.,  може да се запознаете ТУК.

 


С уважение,
Екипът на Банка ДСК

Още новини


Момче с телефон
Празнуваме 1 година DSK Mobile със 111 подаръка
Прочети повече
Известие за планирано обновяване на системите
Прочети повече
Информация за клиенти на Банка ДСК във връзка с нарушение на сигурността на лични данни
Прочети повече
Известие за преустановяване на покупката и продажбата на рубли по банкови сметки на клиенти
Прочети повече
Известие за промени в Общите условия на „Банка ДСК“ АД за предоставяне на платежни услуги за бизнес клиенти - от 01.07.2026 г.
Прочети повече