Виж новини

12 Декември 2005

 

Клиентите на Банка ДСК ще плащат по-малко, когато теглят пари от собствените банкомати на трезора. Таксата пада от 22 на 15 стотинки, съобщиха вчера от ДСК. В същото време се увеличава таксата за теглене от чужд банкомат с карта на банката - от 22 на 45 стотинки.
С промените насърчаваме клиентите си да ползват нашите банкомати, тъй като разходите за тяхното обслужване са по-ниски, обясниха от трезора.
Картодържателите на банката вече могат да получават кратко известие на мобилния си телефон (SMS) за всяка транзакция по картовата си сметка. За целта трябва да се абонират за услугата в клон на ДСК. За всяко известие ще се плаща допълнително по 15 стотинки.

Още новини


award
Платформа на Банка ДСК с отличие за финансова грамотност сред младите
Прочети повече
Банка ДСК и Аджибадем Сити Клиник стартират кампания за безплатни мамологични прегледи
Прочети повече
Момче с телефон
Празнуваме 1 година DSK Mobile със 111 подаръка
Прочети повече
Известие за планирано обновяване на системите
Прочети повече
Информация за клиенти на Банка ДСК във връзка с нарушение на сигурността на лични данни
Прочети повече