Виж новини

Банка ДСК отбеляза тържествено Световния ден на спестовността


Вили СТОЯНОВА

Служителите на банка ДСК -Смолян, отбелязаха тържествено Световния ден на спестовността-14 ноември. Събитието бе уважено от дългогодишни клиенти на банката, представители на местната власт и институциите от областта. Гост на проявата в Смолян бе главният регионален мениджър за финансов район Пловдив Борислав Василев.
Той посочи, че спестовният влог е въведен за първи път през 1973 г. от ДСК и сега всички банки предлагат тази услуга. Василев поздрави служителите на банката и гостите с празника и пожела бъдещи успехи в работата и добро партньорство с клиентите. Според него въпреки голямата конкуренция на пазара Банка ДСК успява да запази добри позиции, което е положителен знак. Той спомена още, че предстои въвеждането на услугата интернет банкиране, което до голяма степен ще улесни клиентите на финансовата институция. Борислав Василев информира, че до три месеца предстои преместването на клона на ДСК - Смолян, в нова сграда.

Още новини


award
Платформа на Банка ДСК с отличие за финансова грамотност сред младите
Прочети повече
Банка ДСК и Аджибадем Сити Клиник стартират кампания за безплатни мамологични прегледи
Прочети повече
Момче с телефон
Празнуваме 1 година DSK Mobile със 111 подаръка
Прочети повече
Известие за планирано обновяване на системите
Прочети повече
Информация за клиенти на Банка ДСК във връзка с нарушение на сигурността на лични данни
Прочети повече