Виж новини

БАНКА ДСК открива нови банкови филиали

От началото на септември 2006 г. Банка ДСК, банката с най-голяма клонова мрежа в страната,  откри нови банкови филиали.
В Бургас е открит филиал „Фердинандова”, на ул. Фердинандова №5, тел. 056 878 614.

Мрежата на Регионален център Стара Загора нарасна с още един филиал – „Цар Симеон”, намиращ се на ул. Цар Симеон Велики №75, тел. 042 600 034.
Новооткритите филиали на Банка ДСК предлагат целия спектър от банкови услуги за граждани и разплащания на бизнес-клиенти.

Още новини


Известие за предстоящи промени в Общи условия на „Банка ДСК“ АД  за предоставяне на платежни услуги на физически лица, в сила от 01.07.2026 г., и в Тарифата за таксите и комисионите за физически лица, в сила от 01.09.2026 г.
Прочети повече
Нова възможност за дарение през Blink P2P
Банка ДСК стартира дарения през DSK Mobile в подкрепа на SOS Детски селища България
Прочети повече
Известие за сделките с дялове на инвестиционни фондове, управлявани от „ДСК Управление на активи“ АД
Прочети повече
Повишен рейтинг на OTP Bank
Aнализ на OTP: Всички спекулират колко дълго ще продължи войната
Прочети повече
Известие за преводи към чужбина в периода 3-6 април 2026 г.
Прочети повече