Виж новини

Банка ДСК пуска промоционални депозити

Радослава ДИМИТРОВА
 
Лихвите ще зависят от срочността и сумата на влоговете
Банка ДСК започва промоционална кампания по срочни влогове в левове, евро и щатски долари за физически лица, съобщиха от трезора. Кампанията на банката, ръководена от Виолина Маринова ще продължи до 29 януари.
Промоцията обхваща новооткритите депозити, виртуалните срочни депозити, както и влоговете в ДСК Аванс и ДСК Ритъм. Те трябва да са открити в периода 4-29 януари за срок от 1, 3, 6 и 12 месеца. Минималната сума за откриването е 250 лева, евро или щатски долари. Лихвите ще варират в зависимост от сумата и срочността им.
Депозитите може да се направят по два начина. Първият е чрез внасяне на суми в наличност, а другият чрез прехвърлянето им от спестовни или разплащателни сметки, обясниха от трезора.

Още новини


Известие за обмяната на левове в евро след 30.06.2026 г.
Прочети повече
Известие за предстоящи промени в Тарифата за такси и комисиони на Банка ДСК за физически и юридически лица в сила от 01.07.2026 г.
Прочети повече
award
Платформа на Банка ДСК с отличие за финансова грамотност сред младите
Прочети повече
Банка ДСК и Аджибадем Сити Клиник стартират кампания за безплатни мамологични прегледи
Прочети повече
Момче с телефон
Празнуваме 1 година DSK Mobile със 111 подаръка
Прочети повече