Новини

Банка ДСК с две награди

За шестнадесети път бяха връчени наградите "Банкер на годината", както и призовете "Мениджър на управляващо дружество" и "Мениджър на дружество - инвестиционен посредник", организирано от в. "Банкеръ".

С приза "Банкер на годината" бе удостоена Диана Митева, изпълнителен директор на Банка ДСК, заради спечелено доверие на клиентите. Наградата й бе връчена от Димитър Костов, подуправител на БНБ.

На втората годишна церемония по награждаване „ИТ мениджър на годината” Юрий Генов, началник на управление „ИТ Операции”, Банка ДСК ЕАД, спечели наградата в категория „Мениджмънт” -  отличие за мениджър, допринесъл за оползотворяване на потенциала на ИТ в своята организация и демонстрирал достижения в управлението на ИТ екипа и ИТ дейностите.

Още новини


1 year dsk mobile
Близо 70% от новите клиенти на Банка ДСК започват отношенията си с банката изцяло дигитално
Прочети повече
Известие за предстоящи промени в Общите условия на „Банка ДСК“ АД към договори за кредити и договори за издаване на банкови гаранции на клиенти от сегмент „Малък бизнес“ - в сила от 27.07.2026 г.
Прочети повече
Известие за планирано обновяване на системите
Прочети повече
Повишен рейтинг на OTP Bank
OTP Bank ще придобие Luminor – третата по големина банка в Балтийския регион
Прочети повече
Нова функционалност за търсене с AI улеснява потребителите на сайта на Банка ДСК
Прочети повече