Виж новини

Банка ДСК с по-добри условия по потребителски заеми

Банка ДСК предлага потребителски кредити без такса за разглеждане на заема, съобщиха от трезора. Новите условия са част от промоцията, която е валидна за периода 29 октомври - 31 декември 2007 г.
Например, при получен кредит от 5 000 лв. за 10-годишен срок и при лихва 10,70%, годишният процент на разходите по неговото обслужване от потребителя ще възлиза на 12,59%. Това означава, че дължимата вноска е само 2,20 лв. на ден, обясниха експертите от банката.
Националната маркетингова кампания е със слоган "Взимам всичко! Давам...2,20 на ден", казаха от трезора.
Междувременно от трезора съобщиха, че клон „Иван Вазов" в София временно е преместен на нов адрес - от бул. „Витоша" № 176 на ул. „Петър Парчевич" № 15, София 1000. Причината за преместването е преустройството на клона съобразно с новата корпоративна визия на банката.

 

Още новини


Нова възможност за дарение през Blink P2P
Банка ДСК стартира дарения през DSK Mobile в подкрепа на SOS Детски селища България
Прочети повече
Известие за сделките с дялове на инвестиционни фондове, управлявани от „ДСК Управление на активи“ АД
Прочети повече
Повишен рейтинг на OTP Bank
Aнализ на OTP: Всички спекулират колко дълго ще продължи войната
Прочети повече
Известие за преводи към чужбина в периода 3-6 април 2026 г.
Прочети повече
Момиче на рецепция
Клиентите на Банка ДСК ползват специални привилегии на летище София с карти Visa Premium и Visa Business Credit
Прочети повече