Виж новини

Банка ДСК: Теглиш, колкото, струва стоката

Стоковият кредит, създаден за клиентите на "Метро", се появи в отговор на клиентското търсене и дава възможност за покупка на широк асортимент стоки. Този нов начин на кредитиране позволява на клиентите да пазаруват по по-удобен и атрактивен начин, обясниха от Банка ДСК.
Сред предимствата е, че кредитът се предоставя директно в магазините. Така максимално се улесняват клиентите. Не е нужно да посещават банковите офиси, за да получат заем, убедени са от Банка ДСК. Освен това
размерът на заема изцяло се съобразява с цената на стоката сумата директно се
превежда по
сметка на търговеца.
Друг плюс е, че няма възрастови ограничения за клиентите. Одобрението пък е изключително лесно и бързо. Решението дали да се отпуснат пари се взема до 60 минути от подаване на искането.
Няма и излишни формалности. За заем до 1500 лв. не се иска нищо друго освен лична карта. Доходът само се декларира, но не се доказва. Няма и допълнително обезпечение, ако се вземат до 3000 лв.
Банка ДСК предлага и стокова карта за пазаруване на изплащане. Тя обаче се издава само в офисите.

 

Още новини


Известие за промени в условия по продуктите и услугите, включени в план „ДСК Частно банкиране“ от 01.03.2026 г.
Прочети повече
Известие за предстоящи промени в Тарифите за таксите и комисионите, които Банка ДСК прилага за услуги на клиенти физически лица и на бизнес клиенти от 01.03.2026 г.
Прочети повече
vishing
Нов опит за телефонна измама (vishing) и съвети как да се предпазите
Прочети повече
1,7 млрд. лв. са приети в клоновете на Банка ДСК през януари
Прочети повече
ББР и Банка ДСК подписаха споразумение по програма InvestEU
Прочети повече