Виж новини

Пазаруваме разсрочено без лихва с нова кредитна карта на ДСК

 
Възможност да пазаруват разсрочено без лихва и годишна такса получават собствениците на новата кредитна карта на Банка ДСК -DSK MaxiCard, съобщиха от кредитната институция. Тези условия важат при покупки от търговските партньори на Банка ДСК в България - търговски обекти, в които има стикер с логото на DSK MaxiCard.
Кредитният лимит по картата може да е от 100 до 7 000 лева. DSK MaxiCard предлага предимството в рамките на лимита да обслужвате едновременно няколко безлихвени покупки на вноски, включително и в различни търговски обекти. До 21 януари догодина при нулев лихвен процент притежателите й могат да извършват и всички останали стандартни операции.

Още новини


Известие за замяна на СДИ в лева като референтен лихвен процент по кредити в лева за бизнес клиенти
Прочети повече
OTP Group Results 2025
Резултати на OTP Group за 2025 година
Прочети повече
Известие за достъп до летищните салони за картодържатели с Visa Platinum и Visa Infinite
Прочети повече
Известие за прекратяване предлагането на пакетна програма „ДСК Нотариус“, „Основна стандартна разплащателна сметка на адвокат/адвокатско дружество“ и „Разплащателни сметки на ЧСИ за такси, разноски и др. дейности по чл.18 от ЗЧСИ“
Прочети повече
Известие за замяна на СДИ в лева като референтен лихвен процент по съществуващи кредити, сключени с Експресбанк
Прочети повече