Президентът Георги Първанов връчи тази вечер наградите за банка на годината на Банка ДСК и на ОББ. За първи път от 8 години насам призът се връчва на две български банки. Двете кредитни институции събраха равен брой точки по отделните показатели. Президентът Първанов изрази надежда, че следващите награди “Банка на годината” ще имат европейско измерение. Освен банка на годината за изминалата година вестник “Пари” раздаде още 4 награди. Награда за “Пазарен дял” отиде в Банка ДСК. Награда за “Динамика и развитие”- в Алианц, а награда за “Ефективност”- в Булбанк. Призът за “Банка на клиента” печели Пощенска банка. Церемонията се състоя в присъствието на депутати, министри, банкери и бизнесмени. Всяка година “Банка на клиента” се избира чрез интернет гласуване от фирмите- членове на работодателските организации и читатели на вестника.
Президентът Георги Първанов връчи тази вечер наградите за “Банка на годината”
Още новини
Известие за обмяната на левове в евро след 30.06.2026 г.
Прочети повече
Известие за предстоящи промени в Тарифата за такси и комисиони на Банка ДСК за физически и юридически лица в сила от 01.07.2026 г.
Прочети повече
Платформа на Банка ДСК с отличие за финансова грамотност сред младите
Прочети повече
Банка ДСК и Аджибадем Сити Клиник стартират кампания за безплатни мамологични прегледи
Прочети повече
Празнуваме 1 година DSK Mobile със 111 подаръка
Прочети повече