Новини

Списание класира ДСК в ранглистата си

Списание Finance Central Europe класира на първа място у нас за тази година ДСК. Това съобщиха от банката вчера. Тя е и най-голямата кредитна институция у нас, като това статукво ще бъде променено през следващата година след обединението на „Биохим", Булбанк и „Хеброс" в нова мегабанка.
Изданието е класирало на първо място ДСК и по обща печалба за 2006 г. За първите три месеца банката обаче отчете финансов резултат от около 33.5 млн. лв., което обаче означава застой спрямо същото време на миналата година. Средно банковият сектор отчита 65% скок в печалбата за същото време. Ранглистата, която списанието публикува, се основава на анализи на годишното представяне на банките и референции от консултантски агенции. Finance Central Europe, издавано в Лондон, е първото специализирано списание, посветено само на пазарите в Централна и Източна Европа.

Още новини


1 year dsk mobile
Близо 70% от новите клиенти на Банка ДСК започват отношенията си с банката изцяло дигитално
Прочети повече
Известие за предстоящи промени в Общите условия на „Банка ДСК“ АД към договори за кредити и договори за издаване на банкови гаранции на клиенти от сегмент „Малък бизнес“ - в сила от 27.07.2026 г.
Прочети повече
Известие за планирано обновяване на системите
Прочети повече
Повишен рейтинг на OTP Bank
OTP Bank ще придобие Luminor – третата по големина банка в Балтийския регион
Прочети повече
Нова функционалност за търсене с AI улеснява потребителите на сайта на Банка ДСК
Прочети повече