Виж новини

Промени в DSK Smart от 1 януари 2026 г.

Информация за DSK Smart

Във връзка с въвеждането на еврото в България от 1 януари 2026 г., Банка ДСК въвежда промени в част от функционалностите на мобилното банкиране DSK Smart. Актуализациите засягат достъпа до история на трансакции, шаблоните и част от наличните услуги.

От 1 януари 2026 г. справките за трансакции, ще бъдат достъпни в DSK Mobile, DSK Online и ДСК Директ.

Секцията „Валутни курсове“ преди вход в приложението и в меню „Още“ няма да бъде достъпна, както и секцията за предварително одобрени кредити.

Всички запазени шаблони за преводи в лева ще бъдат автоматично превалутирани в евро по фиксирания курс 1,95583 лева за 1 евро. След промяната преводите, нареждани чрез шаблони, ще се обработват чрез системите BISERA Euro, SEPA и SEPA Instant.

Актуализират се и лимитите за нареждане на преводи, като дневният и еднократният лимит се променят от 10 000 лв. на 5 000 евро, а лимитът за превод по мобилен номер без допълнително средство за потвърждение се променя от 59 лв. на 30 евро.

Банка ДСК насърчава клиентите си да активират мобилното приложение DSK Mobile, в което са достъпни нови дигитални услуги и по-високи лимити при преводи, включително общ дневен лимит до 125 000 евро за период от 24 часа.

Още новини


Повишен рейтинг на OTP Bank
Резултати на OTP Group за първото тримесечие на 2026 г.
Прочети повече
Михаела Темелкова от Банка ДСК, Петър Крилчев от Visa България с двама от тримата печеливши
Трима клиенти на Банка ДСК с карти Visa ще изживеят магията на FIFA World Cup на живо в Мексико
Прочети повече
Бъдете внимателни за нови опити за измамни обаждания и имейли от името на Банка ДСК
Прочети повече
Известие до клиентите, притежаващи дялове на подфонд SISF European Equity Impact (LU0591897516), управляван от Schroder Investment Management (Europe) S.A., за сливане на подфонда с подфонд SISF Global Equity Impact (LU2692454171)
Прочети повече
Клиентите на Банка ДСК усвоиха над 2,1 млн. евро кешбек за 4 месеца
Прочети повече